+48 666 672 505 logodziejka@gmail.com

    Witam wszystkich na mojej stronie internetowej. Od dłuższego czasu planowałam jej stworzenie. Hurra!!! Wreszcie, udało się!!!

   Nazywam się Anna Kąsek. Z wykształcenia jestem logopedą oraz nauczycielem wczesnej edukacji.

   Jestem absolwentką licencjackich studiów wyższych Uniwersytetu Gdańskiego, na kierunku Pedagogika, w zakresie wczesnej edukacji i logopedii. Kolejnym etapem mojej edukacji były studia magisterskie na Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika w Toruniu w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej. Ukończyłam również studia podyplomowe na Uniwersytecie Gdańskim w zakresie terapii logopedycznej.

   Cenne doświadczenie zawodowe zdobyłam w Tęczowym Przedszkolu Nr 57 w moim ukochanym mieście – Gdańsku. Będąc nauczycielką przedszkolną przez kilkanaście lat miałam szanse na efektywne wcielanie teorii w codzienną praktykę pedagogiczną.

   Przygodę z logopedią rozpoczęłam podczas kilkuletniej działalności wolontaryjnej pod okiem wybitnie wykwalifikowanych logopedów z Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej nr 4 w Gdańsku. Swoją wiedzę i umiejętności wykorzystałam podczas prowadzenia indywidualnych terapii logopedycznych w Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej nr 4 oraz w Przedszkolu nr 67.

   Prywatnie jestem mamą dwojga wspaniałych dzieciaków: 11-letniej Wiktorii oraz 7-letniego Patryka.

   Odkąd sięgam pamięcią praca z dziećmi sprawiała mi ogromną frajdę, jak również stanowiła wyzwanie. Polegając na opiniach oraz własnych obserwacjach mogę stwierdzić, iż posiadam łatwość nawiązywania serdecznych kontaktów z dziećmi w różnym wieku.
   W związku z nieprzeciętnie rozwiniętą potrzebą bycia pomocnym terapia logopedyczna i pedagogiczna jest moją pasją. Z uwagi na moje zainteresowania wzbogacam swój warsztat poprzez udział w szkoleniach czy konferencjach naukowych.

   Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą zajęć terapeutycznych.